Apie Norvegiją

Norvegija, tai šalis, kurioje slepiasi Vikingų istorija, stulbinančio grožio gamta, modernūs ir išskirtiniai miestai, žiemos pramogos, unikali kultūra ir daugybė audringų linksmybių. Daugybė žmonių teigia, jog Norvegija – pati gražiausia pasaulio šalis. Tačiau tai nuspręsti turėsite patys! Milijonai turistų kiekvienais metais apsilanko Norvegijoje, norėdami iš arti susipažinti su unikalia šalies kultūra, spalvingomis tradicijomis, pasimėgauti Norvegiškomis pramogomis ir tiesiog pasidžiaugti nuostabiai praleistu laiku. Norvegija gali pasigirti ne vien kvapą gniaužiančia gamta ir žiemos pramogomis, bet ir nuostabiais miestais, kuriuose šimtametės tradicijos susilieja su Skandinavišku modernumu.

Atostogos Norvegijoje nepaliks abejingų – lankytinos vietos Norvegijoje ir niekada nesibaigiančios pramogos užtikrins, kad nei vienas Norvegijos lankytojas savo kelionės metu nenuobodžiaus. Keliaudami į Norvegiją protingai planuokite laiką – ką pamatyti Norvegijoje tikrai yra!

Oslas ir Bergenas – tai labiausiai lankomi miestai Norvegijoje. Norvegijos sostinė Oslas yra nuostabus kultūros, modernaus miesto gyvenimo ir turistinių pramogų sūkurys, kuriame niekada nesibaigia įdomios linksmybės. Bergenas – tarp septynių kalnų įsikūręs miestas, kuris populiarus ne vien dėl miesto grožybių ir kultūros, bet ir dėl žiemos linksmybių ir stulbinančio grožio peizažų. Šiuose miestuose įsikūrę daugiausiai lankytinų vietų Norvegijoje – šimtai muziejų, galerijų ir įvairių pramogų turistams.

Norvegijos klimatas yra klasikinis šiaurietiškos – žiemos čia labai žvarbios, o vasaros dienos tikrai nėra karštos. Vasarą orai Norvegijoje išlieka gana vėsūs. Vidutinė karščiausia metų temperatūra Norvegijoje yra maždaug dvidešimt laipsnių, kartais šiek tiek daugiau. Norvegijoje yra labai populiarus žiemos sportas ir pramogos! Šioje šalyje gausu žiemos kurortų, slidinėjimo trasų ir įvairiausių snieguotų pramogų! Jei trokštate aktyvių atostogų – keliaukite į Norvegiją žiemą ir pasinerkite į žvarbias, tačiau nepamirštamas ir linksmas atostogos Norvegijoje.

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos