Kainos Norvegijoje

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Nuostabi, šiaurietiška ir idiliška, Norvegija yra tiesiog idealus pasirinkimas atostogoms. Šioje šalyje iš arti galėsite susipažinti su Vikingų istorija, pasigrožėti unikalia gamta, pažinti Norvegijos kultūrą, istoriją ir tradicijas. Ne paslaptis tai, kad Norvegija yra viena ekonomiškai stipriausių šalių pasaulyje. Taigi visai ne keista, kad kainos Norvegijoje yra gerokai didesnės, nei Lietuvoje. Tačiau nesijaudinkite – pigios kelionės į Norvegiją yra įmanomos ir gana nesunkiai įgyvendinamos. Nepaistant aukštų kainų, sutaupyti Norvegijoje tikrai įmanoma ir nėra sunku.

Kainos Norvegijoje

Maisto kainos Norvegijoje yra labai įvairios – daug kas priklauso nuo mieto, kuriame viešėsite. Pietūs kavinėje vidutiniškai kainuoja 18 eurų žmogui. Vakarienė dviem restorane gali kainuoti kur kas daugiau – net 70 eurų. Alkoholio kainos Norvegijoje yra labai aukštos, bene penkis kartus aukštesnės, nei Lietuvoje. Taigi, vienas geriausių būdų sutaupyti – tiesiog nevartoti alkoholio. Taip pat, norėdami sutaupyti, maisto produktus pirkite parduotuvėse. Kainos maisto prekių parduotuvėse Norvegijoje kur kas žemesnės, nei kavinėse.

Viešojo transporto kainos Norvegijoje įvairios, viskas priklauso nuo to, kokiame mieste viešėsite. Osle ir Bergene viešasis transportas yra pakankamai brangus, tačiau didieji Norvegijos miestai pardavinėja miestų korteles, kurios turistams suteikia galimybę sutaupyti. Įsigiję Oslo arba Bergeno kortelę, sutaupysite ne tik viešojo transporto paslaugoms, tačiau ir muziejuose bei kitose lankytinose vietose. Nors Norvegija yra brangi šalis, turistai tikrai turi daugybę galimybių, kaip sutaupyti kelionės metu.

Butų kainos Norvegijoje yra tikrai labai aukštos. Studentai bei jauni profesionalai dažniausiai gyvena bendrabučiuose arba butus nuomojasi su kitais studentais arba draugais. Jei norėsite gyventi pas privačius asmenis, geriausia nakvynės ieškoti per tokias svetaines kaip AirBnB. Tačiau dažnai, viešbučiai Norvegijos miestuose yra pigesni, nei kambariai pas privačius asmenis.

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos