Laikas Norvegijoje

Norvegija – tikrų tikriausias turistų rojus! Ši šalis yra idealiausia vieta atostogoms! Tiek poilsinės, tiek pažintinės, tiek pramoginės kelionės į Norvegiją užtikrins, kad jūsų praleistas laikas būtų kupinas vien teigiamų emocijų ir nepamirštamų patirčių! Norvegijos miestai – modernumo ir kultūros lopšiai, kuriuose apsilankyti turite bent kartą. Na, o Norvegijos gamta yra nenuginčijamai viena gražiausių ir įspūdingiausių visame pasaulyje. Atostogos Norvegijoje yra tiesiog idealus sprendimas tiems, kurie nori leistis į nuotykių kupiną kelionę. Prieš savo kelionę į Norvegiją pasirūpinkite įvairiomis smulkmenomis. Viena jų – tikslus laikas Norvegijoje.

Keliaudami į Norvegiją būtinai pasirūpinkite, kad jūsų laikrodžiai rodytų koks yra tikslus laikas Norvegijoje. Laikas Norvegijoje skaičiuojamas pagal centrinio Europos laiko (CET) standartus ir žymimas UTC/GMT +1. Tai reiškia, kad laikas Norvegijoje viena valanda atsilieka nuo laiko Lietuvoje. Laiko skirtumas tikrai nėra didelis, tačiau būtinai pasirūpinkite, kad visos kelionės metu, jūsų laikrodžiai rodytų tikslų kelionės laiką.

Atostogos, kad ir kaip bebūtų liūdna, netrunka amžinai. O laikas Norvegijoje tikrai prabėgs nepastebimai greitai. Taigi, norėdami užtikrinti, kad savo laiką praleistumėte visapusiškai turiningai ir neišvaistytumėte nė minutės, būtinai pasirūpinkite, kad jūsų laikrodžiai rodytų tikslų laiką.

Žinoti tikslų laiką labai svarbu, kadangi nuo to priklauso ar spėsite visur atsidurti laiku. Viešasis transportas Norvegijoje važinėja labai tiksliai, taigi praleisti numatytą maršrutą yra pakankamai lengva. Dauguma lankytinų objektų Norvegijoje taip pat dirba tiksliai, pagal numatytą darbo laiką. Taigi visuomet apskaičiuokite, kiek laiko užturksite užsiimdami savo kelionių veiklomis ir planuokite savo dienotvarkę protingai!

Taip pat, atostogų metu būtinai pasidomėkite, koks yra parduotuvių darbo laikas Norvegijoje. Dauguma parduotuvių nedirba sekmadieniais, taigi iš anksto pasidomėkite prekybos centrų darbo laiku – taip išvengsite nesklandumų.

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos