Lankytinos vietos Norvegijoje

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Milijonai turistų kiekvienais metais apsilanko Norvegijoje, norėdami iš arti susipažinti su unikalia šalies kultūra, spalvingomis tradicijomis, pasimėgauti Norvegiškomis pramogomis ir tiesiog pasidžiaugti nuostabiai praleistu laiku. Norvegija gali pasigirti ne vien kvapą gniaužiančia gamta ir žiemos pramogomis, bet ir nuostabiais miestais, kuriuose šimtametės tradicijos susilieja su Skandinavišku modernumu. Atostogos Norvegijoje nepaliks abejingų – lankytinos vietos Norvegijoje ir niekada nesibaigiančios pramogos užtikrins, kad nei vienas Norvegijos lankytojas savo kelionės metu nenuobodžiaus. Keliaudami į Norvegiją protingai planuokite laiką – ką pamatyti Norvegijoje tikrai yra!

Lankytinos vietos Norvegijoje

Oslas ir Bergenas – tai labiausiai lankomi miestai Norvegijoje. Norvegijos sostinė Oslas yra nuostabus kultūros, modernaus miesto gyvenimo ir turistinių pramogų sūkurys, kuriame niekada nesibaigia įdomios linksmybės. Bergenas – tarp septynių kalnų įsikūręs miestas, kuris populiarus ne vien dėl miesto grožybių ir kultūros, bet ir dėl žiemos linksmybių ir stulbinančio grožio peizažų. Šiuose miestuose įsikūrę daugiausiai lankytinų vietų Norvegijoje – šimtai muziejų, galerijų ir įvairių pramogų turistams.

Norvegijos istorija yra ypatingai įdomi ir spalvinga. Vikingų istorija jau šimtus metų žavi ne tik vietinius gyventojus, bet ir turistus! Besilankydami Norvegijoje, būtinai apsilankykite Vikingų muziejuje, kuriame eksponuojamos Vikingų laivų liekanos, Vikingų ginklai ir įvairiausi artefaktai. Šis muziejus yra viena labiausiai pamėgtų turistų vietų Norvegijoje.

Osle yra įsikūrę ir Nacionaliniai Norvegijos kultūros bei Norvegijos meno muziejai. Jei į Norvegiją keliaujate norėdami susipažinti su unikalia šalies kultūra ir istorija – tiesiog privalote aplankyti šiuos muziejus!

Daugybė turistų keliauja į Norvegiją norėdami pasigrožėti Norvegijos gamta. Norvegijos kalnai ir fiordai – tai turbūt patys populiariausi Norvegijos lankytini objektai! Tiesiog privalote pasigrožėti Norvegijos gamta ir pasimėgauti jos teikiamais malonumais.

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos