Norvegijos universitetai

Norvegija yra tikrų tikriausias Skandinavijos perlas – turistai tiesio dievina šią šalį! Vikingų istorija, nuostabaus grožio gamta, modernūs miestai, šimtai lankytinų objektų, spalvinga kultūra ir Skandinaviškas preciziškumas – tai tik dalis to, kas turistus traukia keliauti į Norvegiją. Ne paslaptis ir tai, kad Norvegijoje gyvena tūkstančiai emigrantų iš Lietuvos. Gyvenimą Norvegijoje žmonės renkasi ne vien dėl didelių atlyginimų už darbą ir puikių socialinių garantijų – šimtai studentų kasmet renkasi aukštojo išsilavinimo siekti Norvegijoje. Norvegijos universitetai yra garsūs visame pasaulyje, o visoje šalyje yra tūkstančiai studijų programų, kurie ruošia aukščiausio lygio profesionalus.

Universitetai Norvegijoje

Abiturientai, norintys studijuoti tiksliuosius mokslus, dažniausiai renkasi Oslo verslo universitetą arba Oslo universitetą. Šios aukštosios mokyklos itin vilioja tuos, kurie trokšta aukštojo mokslo siekti ekonomikos, medicinos, teisės srityse. Šie istoriniai universitetai susilaukia tūkstančių naujų studentų kasmet. Mokytis Oslo universitetuose sunku – čia keliami labai aukšti reikalavimai, tačiau universitetai Osle parengia geriausius pasaulyje specialistus.

Norintys studijuoti menus, dažniausiai renkasi Oslo menų akademiją – tai viena geriausiai įvertintų meno mokyklų visoje Europoje! Šis prestižinis universitetas ruošia išskirtinio talento ir gabumų menininkus. Nuo dailės iki kino – šis universitetas garsėja dešimtimis puikių meno programų.

Bergeno universitetai – vieni populiariausių ir geriausiai įvertintų visoje Norvegijoje. Universitetus Bergene renkasi tiek norintys studijuoti tiksliuosius mokslus, tiek menus, tiek tuos, kuriuos domina humanitariniai ir socialiniai mokslai. Bergeno universitetai yra vieni garsiausių Skandinavijoje, taigi ne keista, kad šimtai studentų kasmet bando įstoti į prestižinius Bergeno universitetus.

Universitetai Norvegijoje yra labai gerai vertinami visame pasaulyje. Aukštas edukacijos lygis šalyje užtikrina, kad Norvegijos universitetai siūlytų tik aukščiausio lygio studijų programas ir puikiai paruoštų būsimus profesionalus.

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos