Norvegijos Valiuta

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Nuostabi, šiaurietiška ir idiliška, Norvegija yra tiesiog idealus pasirinkimas atostogoms. Šioje šalyje iš arti galėsite susipažinti su Vikingų istorija, pasigrožėti unikalia gamta, pažinti Norvegijos kultūrą, istoriją ir tradicijas. Ne paslaptis tai, kad Norvegija yra viena ekonomiškai stipriausių šalių pasaulyje. Keliaudami į Norvegiją pasiruoškite aukštesnėms kainoms, tačiau neišsigąskite – sutaupyti Norvegijoje nėra sunku! Tačiau nepamirškite, kad Norvegijos valiuta nėra euras! Keliaudami į Norvegiją būtinai pasirūpinkite tinkama Norvegijos valiuta.

Kokia Norvegijos valiuta?

Nors Norvegija priklauso Europos žemynui, ši šalis neįstojo į Europos Sąjungą, kadangi vietos gyventojai nepritarė šiam pasikeitimui. Tai yra priežastis, dėl kurios Norvegijos valiuta yra nepasikeitusi į eurus – Norvegijoje vis dar naudojama Norvegijos krona (NOK). Ši Norvegijos valiuta pradėta naudoti dar devynioliktame amžiuje! Konvertavus Norvegijos kroną į eurus, gautume 0,11 euro už vieną Norvegijos kroną.

Keliaudami į Norvegiją, iš anksto pasirūpinkite pinigų konvertavimu. Keliaujant Norvegijoje jums bus daug patogiau planuoti tiek kelionės išlaidas ir apskaičiuoti kelionės biudžetą. Tiesa ta, kad visur Norvegijoje galite atsiskaityti diabetine arba kreditine banko kortele ir, žinoma, pasiimti pinigų bankomatuose. Tačiau nepamirškite, kad už tokias paslaugas užsienyje mokėsite papildomai! Taigi, norėdami sutaupyti, geriau iš anksto pasirūpinkite grynaisiais. Be to, kartais iškyla problemų su įvairiomis diabetinėmis kortelėmis – kai kuriose parduotuvėse ir kavinėse Norvegijoje gali nepriimti tam tikrų diabetinių kortelių.

Pinigus išsikeisti galite visuose Lietuvos bankuose. Oro uoste taip pat yra galimybė išsikeisti pinigus. Svarbiausia – nepamirškite to padaryti ir apsirūpinkite tinkama valiuta, taip išvengsite nesusipratimų ir bereikalingo streso kelionės metu.

Jei turite konkrečių klausimų apie Norvegijos valiutą ir atsiskaitymą kortelėmis Norvegijoje – informacijos ieškokite oficialiame Norvegijos banko tinklapyje: http://www.norges-bank.no/

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos