Orai Norvegijoje

Norvegija yra tikrų tikriausia Šiaurės karalystė. Kelionės į Norvegiją patiks visiems, visai nesvarbu, kokių atostogų norite. Kelionių į Norvegiją metu, galėsite iš arti pažinti Norvegijos kultūrą, susipažinti su šalies istorija, pasinerti į audringus vakarėlius ar tiesiog pasigrožėti miestų architektūra bei šalies gamta. Planuodami atostogas Norvegijoje nepamirškite, kad ši šalis garsėja savo atšiauriu klimatu. Keliaudami į Norvegiją, būtinai pasidomėkite, kokie orai jūsų lauks. Šiaurietiškas Norvegijos klimatas, dažnai gali pasirodyti ne itin svetingas, tačiau tinkamai pasiruošus kelionei – tikrai nesušalsite.

Norvegijos klimatas

Norvegijos klimatas yra klasikinis šiaurietiškos – žiemos čia labai žvarbios, o vasaros dienos tikrai nėra karštos. Vasarą orai Norvegijoje išlieka gana vėsūs. Vidutinė karščiausia metų temperatūra Norvegijoje yra maždaug dvidešimt laipsnių, kartais šiek tiek daugiau. Taigi, jei norite šiltų ir saulėtų atostogų – kelionės į Norvegiją jums nepaliks gerų įspūdžių.

Žiemos Norvegijoje yra labai žvarbios, tuo garsėja visa šalis. Temperatūra krenta gerokai žemiau nulio, dažniausiai žiemą laikosi apie -25 laipsnius. Norvegijoje žiemą būna labai daug sniego, čia labai populiarus žiemos sportas – slidinėjimas, čiuožinėjimas ir kitokios pramogos. Žiemą keliaudami į Norvegiją, būtinai su savimi vežkitės daug šiltų rūbų! Žiemos linksmybės bus tikrai daug malonesnės, jei jūsų rūbai apsaugos jus nuo žiemos speigų.

Keliaudami į Norvegiją, iš anksto pasidomėkite temperatūra, kuri jūsų lauks kelionės metu. Vidutinė metinė temperatūra Norvegijoje:

Sausis +0 / -4
Vasaris +0 / -4
Kovas +3,5 / +0
Balandis +7 / +4,5
Gegužė +11 / +9
Birželis +15 / +14
Liepa +17 / +14
Rugpjūtis +17 / +14
Rugsėjis +13 / +11
Spalis +7 / +6
Lapkritis +3 / +0
Gruodis +2 / -3

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos