Verslas Norvegijoje

Skandinavija yra vienas ekonomiškai stipriausių regionų visame pasaulyje. Norvegija – viena ekonomiškai stipriausių ir sparčiausiai besivystančių valstybių. Dėl šios priežasties į Norvegiją emigruoja šimtai tūkstančių Europos gyventojų. Norvegijoje yra puikios sąlygos ne tik dirbti, bet ir kurti savo nuosavus verslus ir juos sėkmingai plėtoti. Norvegijoje puikiai išvystytos visos industrinės sferos.

Verslas Norvegijoje – puiki galimybė įkurti sėkmingą įmonę ekonomiškai išsivysčiusioje ir stiprioje šalyje. Verslo idėjos Norvegijoje įgyvendinimas užima tikrai daug laiko ir pareikalauja ne vien pastangų, tačiau ir didžiulių investicijų. Tačiau sėkmingas verslas Norvegijoje atsiperka labai greitai. Tiesa ta, kad Norvegijoje egzistuoja didelis įmonių konkurencingumas, tačiau kurti ir sėkmingai plėtoti verslą Norvegijoje galimybę turi visi.

Dažniausiai lietuvių steigiamos įmonių rūšys Norvegijoje yra šios:

ENK – individuali, neribotos atsakomybės įmonė (enkeltpersonforetak);

AS – Lietuviškos UAB atitikmuo (AS – alksjeselskap);

NUF – Lietuviškos įmonės filialas Norvegijoje.

Jei esate Lietuvos verslininkas, sėkmingai valdantis įmonę ar įmonių grupę, Norvegija yra šalis, kurioje tikrai palanku plėsti savo įmonės veiklą. Atidarę lietuviškos įmonės filialą Norvegijoje galėsite įsitvirtinti vienoje sėkmingiausių ir stipriausių rinkų tiek Europoje, tiek visame pasaulyje. Verslas Norvegijoje yra puiki idėja rimtai nusiteikusiems ir darbo nebijantiems verslininkams!
Norėdami steigti verslą Norvegijoje, turite pasirūpinti visais reikiamais dokumentais, o tai atima laiko. Verslo Norvegijoje steigimui reikalingi įvairūs dokumentai, leidimai, pajamų patvirtinimai ir kt. Prieš nuspręsdami steigti verslą Norvegijoje, būtinai pasikonsultuokite su ekspertais ir nepamirškite nusisamdyti ne tik gerą buhalterį, bet ir teisininką, kurie padės jums sėkmingai ir užtikrintai pasiekti savo užsibrėžtus tikslus!

Norvegija – viena ekonomiškai stipriausių šalių visame pasaulyje. Verslas Norvegijoje yra labai puiki idėja darbštiems, ambicingiems verslininkams, trokštantiems aukštų rezultatų ir didelių pajamų.

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos