Vilnius - Norvegija

Kelionės į Norvegijos yra labai populiarios dėl daugybės priežasčių! Visų pirma, Norvegija yra viena gražiausių pasaulyje valstybių! Galite grožėtis nuotraukomis, vartyti kelionių žurnalus ar žiūrėti kelionių įrašus, tačiau niekas neprilygs vizitui Norvegijoje – tai tikras rojus žemėje. Norvegijos gamta yra tiesiog kvapą gniaužiančio grožio, o miestai – spinduliuoja unikalia energija, kuri privers jus pamilti kiekvieną Norvegijos lopinėlį. Visų antra – ne paslaptis tai, kad Norvegijoje gyvena labai daug išeivių iš Lietuvos. Daugybė žmonių pasirinko emigraciją į Norvegiją, norėdami susikurti sau geresnį gyvenimą. Skrydžiai į Norvegiją yra labai populiarūs, o lėktuvų bilietai – prieinami visiems!

Lėktuvų bilietai Vilnius – Norvegija

Populiariausi skrydžiai iš Lietuvos į Norvegiją yra Vilnius – Norvegija. Lėktuvų bilietai Vilnius – Norvegija kainuoja įvairiai, kadangi Vilniaus oro uostas vykdo skrydžius į skirtingus Norvegijos miestus. Žinoma, norėdami sutaupyti, prisiminkite, jog lėktuvų bilietų kainos labai sparčiai kyla, artėjant skrydžio datai. Taigi, norėdami nepermokėti už bilietus, atostogas planuokite iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai Vilnius – Norvegija būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų.

Skrydžiai Vilnius – Norvegija

Skrydžiai į Norvegiją iš Vilniaus yra vykdomi labai dažnai - bene kasdien, o kartais net kelis kartus per dieną. Keliaujančių į Norvegiją iš Lietuvos tikrai netrūksta, taigi skrydžių pasirinkimas tikrai didelis. Skrydis Vilnius – Norvegija nėra ilgas, tačiau trukmė priklauso nuo to, į kurią Norvegijos dalį keliausite. Dažniausiai skrydžio Vilnius – Norvegija trukmė yra apie dvi – tris valandas, taigi kelionė tikrai neprailgs! Skrydžiai Vilnius – Norvegija yra vykdomi net į kelis Norvegijos oro uostus, taigi nesunkiai pasieksite bet kurį Norvegijos miestą.

Populiariausi skrydžiai į Norvegiją iš Vilniaus oro uosto:

  • Vilnius – Oslas
  • Vilnius – Bergenas

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos