Atostogos Norvegijoje

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas! Vakarinėje Skandinavijos dalyje įsikūrusi Norvegija – tai svajingai gražios gamtos, Vikingų istorijos ir unikalios kultūros namai. Norvegija garsėja ne tik stipria ekonomika ir aukštu pragyvenimo lygiu, bet ir nuostabaus grožio gamta, išskirtinėmis tradicijomis ir smagiomis žiemos pramogomis. Norintys saulėtų ir šiltų atostogų nebus patenkinti Norvegija, tačiau atostogos Norvegijoje tikrai nenuvils – nors ir šalta, ši šalis užtikrins nuostabias, gerų emocijų ir puikių potyrių kupinas atostogų dienas.

Atostogos Norvegijoje labai populiarios ir tikrai ne veltui. Daugybė žmonių į Norvegiją keliauja norėdami pakeliauti po nuostabaus grožio, modernius Norvegijos miestus. Populiariausi miestai Norvegijoje – Norvegijos sostinė Oslas ir antras pagal didumą miestas Bergenas. Abu miestai garsėja nuostabaus grožio gatvėmis, daugybe lankytinų objektų ir galybe pramogų. Kiti, mažesni Norvegijos miestai, ne ką mažiau populiarūs – žavūs Norvegijos miesteliai yra ideali vieta ramioms ir idiliškoms atostogoms.

Kaip ir visa Skandinavija, Norvegija pasižymi šiaurietišku klimatu ir labai šaltomis žiemomis. Norvegija garsėja žiemos pramogomis, taigi visai ne keista, kad šalyje yra dešimtys nuostabių žiemos kurortų. Žiemos kurortai Norvegijoje itin traukia tuos, kurie mėgsta slidinėti. Slidinėjimo trasos Norvegijoje pritaikytos visiems – ir profesionalams, ir pradedantiesiems. Patyrė slidinėtojai dažniausiai renkasi olimpines trasas Lilehamerio mieste – tai vienas populiariausių žiemos kurortų visoje Norvegijoje!

Planuodami atostogas Norvegijoje pasidomėkite, kokiame mieste norėsite viešėti ir kokia veikla užsiimti. Jei trokštate pažinti šalies kultūrą ir tradicijas, geriausias pasirinkimas keliauti į modernųjį Oslą arba Bergeną. Šie du miestai yra Norvegijos kultūros centrai. Tačiau, jei norite pasinerti į žiemos linksmybės – geriausia atostogauti žiemos kurortuose.

Vasarą Norvegijoje labai populiarūs žygiai į kalnus ir kitokios lauko veiklos. Norvegija garsėja savo nuostabaus grožio gamta, taigi nepraleiskite progos pasinerti į tiesiog kvapą gniaužiančio grožio Norvegijos gamtą!

Populiariausias laikas keliauti į Norvegiją yra, be abejonės, žiema. Kalėdinis laikotarpis Norvegijoje yra kupinas turistų ir bene labiausiai užimtas metuose. Taigi, jei norite keliauti į Norvegiją būtent per šventes, iš anksto planuokite savo kelionę ir atostogų veiklas!

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos