Kalnai Norvegijoje

Jei jūs trokštate tokių atostogų, kurios suteiktų jums galimybę ne tik mėgautis unikalia kultūra, bet ir džiaugtis įvairiomis linksmybėmis bei leisti laiką gamtoje – pigios kelionės į Norvegiją yra tiesiog sukurtos jums. Norvegija, tai šalis, kurioje slepiasi Vikingų istorija, stulbinančio grožio gamta, modernūs ir išskirtiniai miestai, žiemos pramogos, unikali kultūra ir daugybė audringų linksmybių. Daugybė žmonių teigia, jog Norvegija – pati gražiausia pasaulio šalis. Tačiau tai nuspręsti turėsite patys! Pigios kelionės į Norvegiją gali pasirodyti, kaip nepasiekiama svajonė. Tačiau tiesa ta, kad pigios kelionės į Norvegiją yra labai lengvai suorganizuojamos ir prieinamos kiekvienam! Leiskite sau pasinerti į Skandinaviškos kultūros sūkurį – atostogos Norvegijoje nepaliks abejingų!

Norvegijos kalnai – viena populiariausių priežasčių, dėl kurių keliautojai renkasi atostogas Norvegijoje. Norvegijos kalnai yra aukščiausi visoje Skandinavijoje ir tęsiasi per visą Skandinavijos pusiasalį – tiek per Suomiją, tiek per Švediją. Vakarinėje Norvegijos dalyje, kalnai formuoja garsiuosius Norvegijos fiordus – nuostabaus grožio slėnius, kuriuos pamatyti ir aplankyti tiesiog privalote! Gražiausi Norvegijos kalnai yra ne tik puiki vieta padaryti nuostabias nuotraukas, bet suteiks jums galimybę slidinėti ir leistis į žygius.

Slidinėjimas Norvegijoje yra itin populiarus, o daugybė kalnų ir šiaurietiškas klimatas tam sukuria idealias sąlygas. Norvegijoje, aplink kalnus, yra įsikūrę daugybė žiemos kurortų, kuriuose pagrindinė atrakcija yra slidinėjimas. Slidinėjimo trasos Norvegijos kalnuose labai įvairios – juose gali slidinėti tiek profesionalai, tiek pradedantieji. Jei trokštate atostogų, kurių metu užsiimtumėte žiemos sportu – kelionės į Norvegiją yra idealus sprendimas jums!

Pietinėje Norvegijos dalyje stūkso Juteneimeno kalnynas. Tai vieta, kurioje yra aukščiausia Norvegijos ir visos Skandinavijos pusiasalio viršūnė – Galhiopienas. Šio kalno aukštis siekia net du su puse tūkstančio metrų virš jūros lygio – tai tikrai įspūdingi skaičiai!

Visa Norvegijos teritorija išraizgyta įspūdingų kalnų ir fiordų. Tai sukuria tikrai nuostabaus grožio šalie peizažą! Norvegijoje yra beveik trys šimtai kalnų, kuriuos supa nedideli ledynai, sraunios kalnų upės, mažos salelės, fiordai ir miškai. Daug kas sako, kad Norvegija yra pati gražiausia pasaulio šalis ir tikrai ne veltui!

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos