Slidinėjimas Norvegijoje

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas! Vakarinėje Skandinavijos dalyje įsikūrusi Norvegija – tai svajingai gražios gamtos, Vikingų istorijos ir unikalios kultūros namai. Norvegija garsėja ne tik stipria ekonomika ir aukštu pragyvenimo lygiu, bet ir nuostabaus grožio gamta, išskirtinėmis tradicijomis ir smagiomis žiemos pramogomis. Norintys saulėtų ir šiltų atostogų nebus patenkinti Norvegija, tačiau atostogos Norvegijoje tikrai nenuvils – nors ir šalta, ši šalis užtikrins nuostabias, gerų emocijų ir puikių potyrių kupinas atostogų dienas. Slidinėjimas Norvegijoje yra pati populiariausia pramoga. Šis žiemos sportas kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio, taigi jei norite žiemą praleisti aktyviai – slidinėjimas Norvegijoje yra puiki idėja!

Norvegijoje yra daugybė žiemos kurortų, kurie yra sukurti būtent žiemos sporto mėgėjams. Trysil yra pats didžiausias Norvegijos slidinėjimo kurortas. Atostogos šiame kurorte labai patiks visiems, ne tik dėl slidinėjimo, bet ir dėl galimybės pažinti Norvegijos kultūrą. Trysil Terrain Park – tai vieta, kurią be galo mėgsta snieglentininkai ir slidininkai.

Bergenas – tai miestas, kurį turistai renkasi ne vien dėl unikalios kultūros. Bergenas yra apsuptas septynių kalnų ir septynių fiordų. Šis miestas negali pasigirti daugybe žiemos kurortų, tačiau slidinėjimas šiame mieste yra labai populiaru. Atostogos Bergene suteiks jums galimybę ne tik pasimėgauti žiemos sportu, bet ir susipažinti su Norvegijos kultūra. Be to, netoli Bergeno yra įsikūręs Geilo – tai slidinėjimo kurortas, kuris

Norvegijoje yra daugybė žiemos kurortų, kurie traukia tūkstančius turistų kiekvieną dieną. Visoje Norvegijoje yra įrengta šimtai slidinėjimo trasų, kuriuose žiemos sportu gali džiaugtis tiek profesionalai, tiek pradedantieji. Patyrę slidinėtojai dažnai renkasi atostogas Lilehamerio mieste, kuriame yra įrengtos Olimpinės slidinėjimo trasos.
Visoje Norvegijoje yra įrengta daugiau nei trisdešimt tūkstančių kilometrų slidinėjimo trasų. Dauguma trasų įrengtos kalnuose, tačiau yra ir lygumų slidinėjimo trasų. Slidinėjimo sezonas Norvegijoje atidaromas lapkričio mėnesį ir trunka iki pat gegužės mėnesio. Ilgiausios dienos yra kovo ir balandžio mėnesiais – tai populiariausias laikas slidinėti Norvegijoje. Taip pat, Kalėdų laikotarpis Norvegijoje yra labai populiarus – daugybė žmonių renkasi keliones į Norvegiją būtent šiuo laikotarpiu.

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos