Turizmas Norvegijoje

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas! Vakarinėje Skandinavijos dalyje įsikūrusi Norvegija – tai svajingai gražios gamtos, Vikingų istorijos ir unikalios kultūros namai. Norvegija garsėja ne tik stipria ekonomika ir aukštu pragyvenimo lygiu, bet ir nuostabaus grožio gamta, išskirtinėmis tradicijomis ir smagiomis žiemos pramogomis. Turizmas Norvegijoje yra viena geriausiai išvystytų industrijų šalyje. Milijonai turistų kiekvienais metais keliauja į Norvegiją, norėdami iš arti susipažinti su šalies kultūra, istorija, pasigrožėti nuostabia gamta ir žinoma – pasimėgauti žiemos sportu. Atkeliavę į Norvegiją iškart pamatysite, kad turizmas Norvegijoje yra pritaikytas keliautojų patogumui! Visi turizmo industrijos sektoriai Norvegijoje yra puikiai pasiruošę priimti milžiniškus srautus turistų.

Turizmas Norvegijos miestuose yra išvystytas bene tobulumo. Norvegijos turizmo centrai, kurie yra įrengti visuose Norvegijos miestuose, sukurti ta, kad Norvegijos svečiai nesunkiai gautų visą reikiamą informaciją apie turizmą Norvegijoje. Be to, Norvegijos miestai yra pasirūpinę galimybę sutaupyti. Oslo miesto kortelė ir Bergeno miesto kortelė labai pravers šių miestų svečiams. Turistų kortelės suteikia dideles nuolaidas naudojantis viešuoju transportu ir vaikštant į įvairias lankytinas vietas.

Norvegijos gamta yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl ko ši šalis yra tokia populiari. Norvegijos kalnai yra aukščiausi visoje Skandinavijoje ir tęsiasi per visą Skandinavijos pusiasalį – tiek per Suomiją, tiek per Švediją. Norvegijos kalnuose yra įrengta daugiau nei trisdešimt tūkstančių kilometrų slidinėjimo trasų. Dauguma trasų įrengtos kalnuose, tačiau yra ir lygumų slidinėjimo trasų. Slidinėjimo sezonas Norvegijoje atidaromas lapkričio mėnesį ir trunka iki pat gegužės mėnesio.

Žiemos kurortai – tai Norvegijos pasididžiavimas. Norvegijoje yra dešimtys žiemos kurortų, kurie idealiai tinka tiems, kurie nori užsiimti žiemos sportu ir pramogomis. Žiemos kurortai Norvegijoje įrengti kalnuose, taigi slidinėjimo trasos yra pasiekiamos itin lengvai! Aktyvus poilsis Norvegijoje yra labai populiarus, taigi norintys aktyvių atostogų – būtinai turi nukeliauti į Norvegiją!

Populiariausias laikas keliauti į Norvegiją yra gruodžio mėnesis bei kovas ir balandis. Kalėdų laikotarpiu daugiausiai turistų keliauja į Norvegijos miestus. Na, o kovą ir balandį turistai daugiausia renkasi žiemos sporto pramogas ir keliauja į žiemos kurortus.

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos