Norvegijos oro uostai

Norvegija – moderni, unikalios kultūros kupina šalis. Milijonai turistų kiekvienais metais keliauja į Norvegiją. Visai ne keista, kad Norvegijos oro uostai yra didžiuliai, modernūs ir pritaikyti keliautojų patogumui – visas Skandinavijos regionas garsėja aukštos kokybės paslaugomis. Skrisdami į Norvegiją, nesvarbu į kokį miestą keliausite, nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio variantą. Norvegijoje yra net keli oro uostai, į kuriuos skrydžiai iš Lietuvos vykdomi kasdien! Visi Norvegijos oro uostai yra puikiai pasiruošę priimti didžiulius srautus turistų ir garsėja puikiu aptarnavimu.

Norvegijos oro uostai

Norvegijos oro uostai yra modernūs, švarūs, saugūs ir pritaikyti keliautojų patogumui. Visuose oro uostuose veikia belaidis internetas, yra įrengtos poilsio zonos. Visi Norvegijos oro uostai yra saugomi specialiai apmokytų profesionalų, taigi jums nereikės baimintis dėl savo saugumo. Oro uostuose Norvegijoje yra apstu kavinių ir parduotuvių, taigi laukiant skrydžio galėsite apsipirkti ir pasistiprinti. Labai svarbu tai, kad visi oro uostai yra aprūpinti puikiu susisiekimu su miestais. Viešasis transportas padės jums saugiai ir

Norvegijos oro uostas Rygge – švarus ir tvarkingas. Šis oro uostas yra vienas didžiausių ir populiariausių Skandinavijos šalyse. Antras pagal populiarumą oro uostas yra Norvegijos oro uostas Gardermoen yra vienas iš didžiausių oro uostų visoje Norvegijoje. Šis Norvegijos oro uostas kiekvieną dieną aptarnauja tūkstančius turistų. Tarptautinis Bergeno oro uostas, Norvegiškai vadinamas Bergen Lufthavn, Fleslan – tai didžiulis oro uostas, kuris veiklą pradėjo dar 1955 metais. Bergeno oro uostas yra antras pagal užimtumą Norvegijoje ir vienas didžiausių visose Skandinavijos šalyse. Šis Norvegijos oro uostas aptarnauja tūkstančius keleivių kiekvieną dieną.

Norvegijos oro uostai yra patogiai išsidėstę po visą šalį, taigi atkeliavę į Norvegiją, tikrai nesunkiai pasieksite savo kelionės tikslą ir galėsite mėgautis savo atostogomis!

Skrydžiai į Norvegiją

Skrydžiai iš Norvegijos